Změny v rozvrhu

Úterý 21. 5. 2019

             hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II. KČ

ODV – 7:00 -14:15 (provozovny)

II. TS

ODV – 8:00-14:15 (provozovny)

II.KA

ODV - 9:00-16:15 (PR)

I. TS

     

VPO (TK)

V

VPO (TK)

V

TPT (TK)

V

TPT (TK)

V

TPT (TK)

V

 

III. KČ

 

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

PAV (TV)

IV

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

   

             hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II.KS

 

OBN (PR)

5

CHE (VR)

3

OBN (PR)

5

PPC (PR)

5

PPC (PR)

5

     

III.KS

 

ODV – 8:00-14:15 (ŘE)

I.+II. skupina

 

Středa 22. 5. 2019

              hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II. KČ

ODV – 7:00 -14:15 (provozovny)

II. TS

ODV – 8:00-14:15 (provozovny)

II.KA

ODV – 9:00-16:15 (PR)

I. TS

 

ANJ (VY)

V

ANJ (VY)

V

TPT (TK)

V

TPT (TK)

V

TPT (TK)

V

     

III. KČ

 

STO (TV)

IV

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

TEC (TV)

IV

   

              hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II.KS

 

PPC (PR)

5

PPC (PR)

5

ANJ (VY)

5

ANJ (VY)

5

       

III.KS

ODV – 7:00-13:15 (ŘE)

I + II. skupina

   

 

Čtvrtek 23. 5. 2019

              hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II. KČ

ODV – 7:00 -14:15 (provozovny)

II. TS

ODV – 8:00-14:15 (provozovny)

II. KA

ODV - 9:00-16:15 (PR)

I. TS

 

MAT (SL)

V

CJL (OM)

V

ANJ (VY)

V

 

CJL (OM)

V

TEV (KL)

TEV (KL)

 

III. KČ

 

PPC (PR)

5

PAV (TV)

IV

STO (TV)

IV

MAT (SL)

IV

CHE (VR)

3

CJL (OM)

IV

CJL (OM)

IV

 

              hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II.KS

CJL (OM)

II

CJL (OM)

II

MAT (SL)

II

MAT (SL)

II

CJL (OM)

II

       

III.KS

 

ZDR (VR)

3

ZDR (VR)

3

CHE (VR)

3

ANJ (VY)

I

ANJ (VY)

I

TEV (KL)

TEV (KL)

 
 
Pátek 24. 5. 2019

              hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

 

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II. KČ

ODV – 7:00 -14:15 (provozovny)

II. TS

ODV – 8:00-14:15 (provozovny)

II.KA

ODV – 10:00-17:15 (PR)

I. TS

 

PPC (PR)

5

PPC (PR)

5

OBN (PR)

Zástup V

OBN (PR)

Zástup V

       

III. KČ

Školní výlet – pedagogický dohled: Mgr. Vysloužilová

              hodina

třída

0

7:00 – 7:45

1

8:00 – 8:45

2

8:55 – 9:40

3

9:55 – 10:40

4

10:50 – 11:35

5

11:45 – 12:30

6

12:35 – 13:20

7

13:25 – 14:10

8

1415 – 15:00

II.KS

Školní výlet – pedagogický dohled: Mgr. Honová

III.KS

 

MAT (KO)

II

MAT (KO)

II

ANJ (KO)

Zástup 5

ANJ (KO)

Zástup 5

       

   

0

0-2

0-3

 

logolink MSMT VVV ver barva cz

stažený soubor

Joomla templates www.joomlashine.com